Koor Blauwe Maandag: Gedwongen Pauze

Vrienden van Koor Blauwe Maandag en andere belangstellenden

Stand van zaken per 20 oktober 2020

Gelukkig gaat het alle leden van Koor Blauwe Maandag lichamelijk en geestelijk goed. Ons Koor treedt natuurlijk nog niet op en repeteert ook niet in de repetitieruimte aan de Klinkerweg in Amsterdam Tuindorp Oostzaan. Dat is nog niet mogelijk. We hebben in de zomer regelmatig buiten en op afstand gerepeteerd. In september oefenden we in de Kleine Zaal van Het Zonnehuis in Tuindorp Oostzaan, met inachtneming van de protocollen van RIVM en de  Korenwebsite. Dat ging goed, al was het een stuk minder gezellig en moesten we extra truien aan. Daarnaast wilden of konden  1/3 van de leden niet meer naar de repetities komen. Ons Bestuur heeft per 19 oktober besloten voorlopig niet meer in Het Zonnehuis te repeteren, nu de coronamaatregelen weer zijn aangescherpt. Daarnaast missen we de leden die niet komen-we zijn een sociaal koor.  Iedereen moet geduld uitoefenen, dat is nog moeilijker dan gewoon oefenen en repeteren. 

Om te laten zien hoe betrokken de leden zijn, hier het spontaan gemaakte gedicht door onze bas Andreas:

Straks De Parelvissers, alleen.
En nog veel meer, zonder koor.
Uit de maat, vals; steen en been
maar enkel in mijn oor.
The Snow, maar ja, die valt al stil
Dutch blues maar dat til
Ik wel tot na Silent Night,
Ook voor “Hush Thee” een mooie tijd.
Sehnsucht nach dem Frühlinge
Im Grünen en dat soort dingen
Daar wachten we nog even mee.
Maar; “Have a nice day”.

Geduld, geduld, geduld… Zo ziet het Koor er op Zoom  uit….Tot in veel betere tijden!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *